top of page
Privatumo politika
Ši asmens duomenų privatumo politika (toliau - Privatumo politika) taikoma visai informacijai, kurią svetainė www.apdeco.lt  ir jo paslaugas  gali sužinoti apie Vartotoją naudodamasis svetaine.

Taikytini teisės aktai:
- Parlamento ir Europos Tarybos reglamentas Nr. 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo šių duomenų judėjimo (2016 m. Balandžio 27 d.).
- Įstatymas „Dėl asmens duomenų teisinės apsaugos“  Nr.I-1374 nuo 2018-06-30

Svetainės  www.apdeco.lt privatumo politika

Svetainės administravimas  www.apdeco.lt  įsipareigoja išlaikyti jūsų privatumą internete. Mes teikiame didelę reikšmę jūsų pateiktų duomenų apsaugai. Mūsų privatumo politika yra pagrįsta reikalavimais  Bendrasis Europos Sąjungos duomenų apsaugos reglamentas (BDAR).  

Asmens duomenų rinkimo tikslai  : pagerinti mūsų paslaugos veikimą, užmegzti ryšius su šios svetainės lankytojais, siųsti naujienlaiškius el. Paštu, apdoroti internetinės prekybos paslaugos naudotojų duomenis, pateikti vartotojo prašomą informaciją, teikti paslaugas susijusios su šios svetainės veiklos kryptimi, taip pat dėl toliau nurodytų veiksmų.

Asmens duomenų rinkimas ir naudojimas

Mes renkame ir naudojame jūsų asmens duomenis tik jūsų savanoriško sutikimo atveju. Jei sutinkate, jūs suteikiate mums teisę rinkti ir naudoti šiuos duomenis:

-vardas ir pavardė,

-Gimimo data,

-El. Paštas,

-telefono numeris,

-namų adresas,

-banko kortelės duomenys( tik tie, kurie būtini sandorio sudarymui),

-elektroninių piniginių identifikatoriai,

Jūsų duomenys renkami ir tvarkomi laikantis Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos teritorijoje galiojančių įstatymų.

Duomenų saugojimas, keitimas ir ištrynimas

Vartotojas, kuris pateikė savo asmens duomenis svetainei  www.apdeco.lt  turi teisę juos keisti ir ištrinti, taip pat atšaukti savo sutikimą juos naudoti.

Laikotarpis, per kurį bus saugomi jūsų asmens duomenys : laikas, reikalingas duomenims naudoti pagrindinei svetainės veiklai. Pasibaigus jūsų duomenų naudojimui, svetainės administracija juos ištrina. Norėdami susipažinti su savo asmeniniais duomenimis, galite kreiptis į svetainės administraciją šiuo adresu: „Art studio AP Deco“, 60-304 Laisves pr., Vilnius, 05120. Mes galime perduoti jūsų asmens duomenis trečiajai šaliai tik turėdami savanorišką sutikimą, jei jis buvo perduotas, tada negalime pakeisti kitų su mumis nesusijusių organizacijų duomenų.

Techninių duomenų naudojimas lankantis svetainėje

Kai lankotės svetainėje  www.apdeco.lt  duomenų bazėje saugomi įrašai apie jūsų IP adresą, apsilankymo laiką, naršyklės nustatymus, operacinę sistemą, taip pat kita techninė informacija, reikalinga tinkamam svetainės turinio rodymui. Remiantis šiais duomenimis, neįmanoma nustatyti lankytojo tapatybės.

Informacijos teikimas vaikams

Jei esate vienas iš tėvų ar globėjų ir žinote, kad jūsų vaikai mums pateikė jūsų asmeninę informaciją be jūsų sutikimo, susisiekite su mumis:  apdeco.vilnius@gmail.com . Draudžiama palikti nepilnamečių asmens duomenis mūsų tarnyboje be tėvų ar globėjų sutikimo.

Slapukų naudojimas

Kad turinys būtų rodomas teisingai ir būtų patogiau naudotis svetaine  www.apdeco.lt  naudojame slapukus. Tai maži failai, kurie saugomi jūsų įrenginyje. Jie padeda svetainei įsiminti informaciją apie jus, pavyzdžiui, kokia kalba peržiūrite svetainę ir kuriuos puslapius jau atidarėte, ši informacija bus naudinga kitą kartą lankantis. Slapukai labai palengvina naršymą svetainėje. Galite sužinoti daugiau apie šiuos failus.  skaitykite čia . Galite patys sukonfigūruoti slapukų priėmimą ar blokavimą savo naršyklėje. Jei nepriimsite slapukų, svetainės veikimas gali būti ribotas.

Asmens duomenų naudojimas kitoms tarnyboms

Šioje svetainėje naudojamos trečiųjų šalių interneto paslaugos, kurios renka nuo mūsų nepriklausomą informaciją: „Google Analytics“, „Facebook.com“. Jų renkami duomenys gali būti bendrinami su kitomis šių organizacijų paslaugomis ir jie gali naudoti duomenis savo skelbimų tinklo skelbimams suasmeninti.  Šių organizacijų naudotojo sutartis galite perskaityti jų svetainėse. Ten galite atsisakyti rinkti jų asmens duomenis, pavyzdžiui, blokavimo priemonė  „Google Analytics“ yra čia ,  „Yandex Metrica“ blokatorius yra čia . Mes nesidalijame asmens duomenimis su kitomis organizacijomis ir paslaugomis, nenurodytomis šioje privatumo politikoje. Vienintelė išimtis yra informacijos perdavimas pagal valstybės institucijų, įgaliotų atlikti šiuos veiksmus, teisinius reikalavimus.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainė  www.apdeco.lt  gali būti nuorodų į kitas mūsų nevaldomas svetaines. Mes neatsakome už jų turinį. Rekomenduojame, jei taikoma, perskaityti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką.

Privatumo politikos pakeitimai

Mūsų svetainė  www.apdeco.lt  laikas nuo laiko gali atnaujinti mūsų privatumo politiką. Apie visus pakeitimus pranešime paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje. Stebime teisės aktų, susijusių su asmens duomenimis, pasikeitimus Europos Sąjungoje ir Lietuvos valstybėje. Jei palikote mums asmens duomenis, mes jums pranešime apie privatumo politikos pakeitimą. Jei jūsų asmens duomenys buvo įvesti neteisingai, mes negalėsime su jumis susisiekti.

Atsiliepimai, baigiamosios nuostatos

Kreipkitės į svetainės administraciją  www.apdeco.lt  Jei turite klausimų, susijusių su privatumo politika, apsilankykite:  apdeco.vilnius@gmail.com arba naudodamiesi kontaktine forma, nurodyta atitinkamoje šios svetainės skiltyje. Jei nesutinkate su šia privatumo politika, negalite naudotis svetainės paslaugomis  www.apdeco.lt , tokiu atveju turėtumėte susilaikyti nuo apsilankymo mūsų svetainėje.

Šis dokumentas buvo sukurtas kartu su  interneto privatumo politikos kūrėjas svetainėje Profiset.org 

bottom of page