Studijos

AP Deco kviečia visus norinčius išmokti šios unikalios technikos. Mūsų studijoje kiekvienas išmoks pats  kurti  nuostabias gėles ir jų kompozicijas.

Jums patinka gėlės, tačiau negalite jomis mėgautis dėl alergijos žiedadulkėms? – tuomet mes laukiam Jūsų! Savo rankomis sukurti nevystančias gėlių kompozicijas ir nekentėti nuo alergijos - argi tai nenuostabu?

Ši technika nereikalauja jokių kūrybinių ar meninių įgūdžių, svarbiausia – noras ir gera nuotaika, tuomet Jums viskas pavyks! Taip pat mūsų studijoje yra galimybė įsigyti Deco akademijos instruktoriaus sertifikatą (daugiau informacijos skyriuje „Studijos“).  Mes priimame užsakymus įvairių kompozicijų ir papuošalų Jūsų šventei gamybai  (daugiau informacijos skyriuje „Užsakymai“).

Polimerinis molis  CLAY CRAFT by DECO© netoksiškas, švelnus ir lengvas, darbas su juo suteikia malonumo ir pakelia nuotaiką.
Jau po 3-4 užsiėmimų Jūs galėsite patys kurti papuošalus, kompozicijas ir unikalias dovanas savo draugams bei artimiesiems.
Molis išdžiūsta savaime, iš jo pagamintos gėlės labai lengvos, pakankamai kietos ir skiriasi nuo tikrųjų gėlių tik tuo, kad neturi kvapo.
Apmokymai vyksta ne daugiau kaip 5-6 žmonių grupėse

verslo sprendimai marissa fleur