Apie mus

IMGP2207

Mano vardas Aleksandra Pevcova


Per savo ilgametį darbą bankiniame sektoriuje visą laiką domėjausi rankdarbiais:  siuvinėjau viršutinio trikotažo gaminius, karoliukais ir atlasinėmis juostomis, kūriau rytietiškus kostiumus ir t.t.  Ko gero, niekas ir nebūtų pasikeitę , jei vieną kartą internete nebūčiau išvydusi nuostabios  gėlių kompozicijos... O kai perskaičiau, jog tai padaryta iš polimerinio molio, mano nuostabai tiesiog nebuvo ribų! Užsidegiau išmokti šio meno - ir labai nusivyliau sužinojusi, kad to niekas nemoko Lietuvoje.....Na, kaip sakoma, kad tik būtų noras... Mano laimei, galimybė mokytis šio meno pasitaikė kaimyninėje Latvijoje. Į savo mokinių gretas mane priėmė nuostabi dėstytoja ir DECO akademijos instruktorė Latvijoje, studijos Marissa Fleur įkūrėja Marina Potiomkina (Marina Potjomkina). Esu labai dėkinga Marinai už profesionalumą, meistriškumą ir nepaprastai šiltą aplinką užsiėmimuose. Pagaliau mokslai buvo baigti, 2015 metais išlaikiau egzaminą  instruktoriaus sertifikatui gauti ir tapau kvalifikuota Deco akademijos instruktore, ir esu pasiruošusi dalintis savo žiniomis su Lietuvos rankdarbių mėgėjais.


miyaikazuko photoKazuko Mijai ( Kazuko Miyai)- Akademijos DECO Clay Craft įkūrėja, Akademijos prezidentė Japonijoje. Deco Clay Craft Akademija buvo įkurta 1981 m. Japonijoje (Tokijuje). Akademijoje kiekvienas norintis gali išmokti meistriškai kurti tikroviškai atrodančias gėles. Šiuo metu Kazuko toliau tobulina lipdymo techniką ir organizuoja įvairias paruodas bei seminarus, turinčius didžiulę  paklausą Japonijoje ir svetur.

 


yukikomiyai 1338346717 600Jukiko Mijai ( Yukiko Miyai) – Deco Clay Craft Akademijos  prezidentė JAV ( Havajai, Honolulu).
Kazuko Mijai duktė Jukiko irgi susidomėjo  lipdymu iš polimerinio molio ir 2000 metais atvežė šias žinias į JAV, kur atidarė savo mokyklą. Jukiko plėtoja mokymo programas, nuolat siūlo naujus projektus bei kursus. 


potemkinaMarina Potiomkina ( Marina Potjomkina) – pirmoji  DECO Akademijos instruktorė Latvijoje. Marina studijavo Julijos Kornukovos mokykloje Sankt Peterburge (Rusija). 2012 m. Marina įkūrė savo studiją „Marissa Fleur“ ir intensyviai dėsto.

Studijos „Marissa Fleur“ adresas Rygoje:
Kr. Barona g. 138, Ryga, Latvija
Mob. +37129154488
El. paštas:marissa.fleur@gmail.com
www.facebook.com/marissastudio

verslo sprendimai marissa fleur